Warning: The magic method Rehub\Gutenberg\Blocks\Basic::__wakeup() must have public visibility in /home/pagefoli/domains/refi.lt/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/gutenberg/blocks/class-basic.php on line 53
Paskolų refinansavimas su FinBee – Refi.lt
Geriausia

Paskolų refinansavimas su FinBee

Deal Score+2

Kaip reklamuojasi pati bendrovė, tai yra pirmas draugiškas būdas skolintis, taip pat ir paskolų refinansavimas iš žmonių. Klausimas, kodėl iš žmonių? Arba kaip skolintis iš žmonių?

Atsakymas yra gana paprastas. Tai yra platforma, kuri vienija paprastus žmonės, kitaip – investuotojus į vieną vietą. Kiekvienas prisijungęs prie platformos žmogus sprendžia pats, kam skolinti ir kiek skolinti.

Tarkime Jūs norite pasiskolinti iki 2000 eurų. Jei atitinkate reikalavimus kurie yra sugriežtėję nuo 2015 metų, pagal Lietuvos Respublikos reikalavimus, paraiška su paskola, atsidurs investavimo rinkoje.

 

paskolu refinansavimas finbee

Į atsiradusį pasiūlymą Finbee refinansavimas skiltyje, investuotojas gali investuoti tarkime 100€, o kitas 500€ ir t.t. iki kol suinvestuojama pilna suma. Taip pat yra procentai, kurie lems naujos paskolos arba refinansuojamos sumos palūkanas.

Paskolų refinansavimas atsiliepimai

Kadangi paskolų refinansavimas gali būti platus ir įvairus, išvardinsime kurie būna dažniausiai:

 • Automobiliui
 • Namų remontai
 • Medicininės išlaidos
 • Ypač stambiems pirkiniams
 • Visi kiti refinansuoti norai…

Visi kiti refinansuoti norai žinoma ne visada ir būna išpildomi. Bet savo paskolas refinansuoti tikrai apsimoka. Vis daugiau ir dažniau žmonės supranta, kad moka dideles palūkanas. Jas nemokant pradeda kauptis delspinigiai, po ko seka ir didžiulės baudos.

Kad neprieiti tokios liūdnos dienos, vienintelė ir geriausia išeitis yra refinansavimas arba kitaip perkreditavimas. Tai žymiai sumažina palūkanų naštą, pratęsiant terminą ir patį pinigų grąžinimą.

geriausia išeitis yra refinansavimas arba kitaip perkreditavimas.

Kaip teigia pati bendrovė, beveik visi klientai pasinaudoję paskolų refinansavimo paslauga teigia, kad kas mėnesį mokamos įmokos juntamai pamažėjo. Tokiu būdu dar ir nepermokate, o pats refinansavimo principas naudingiausias klientui, nes tikrai gausite žymiai geresnį pasiūlymą nei greitųjų kreditų įmonėse arba bankuose.

refinansavimas perkreditavimas

 

Kodėl žmonės naudojasi paskolų refinansavimas paslauga?

Visų pirmą, tai todėl, kad visi ieško kur yra pigiau. Net ir milijonieriai taupo, kai kurie dar daugiau nei paprasti žmonės. Taupymas yra vienas iš būdų kaip tapti turtingesniu nei esate. O jei esate turtingesnis tai galite sau leisti ir geresnį gyvenimą. Tam ir reikalinga paslauga – paskolų refinansavimas.

Su šia bendrove galite skolintis nuo 300 eurų, o didžiausia paskola iki 10000 eurų yra be užstato. Kas svarbiausia, kad tai yra žemiausios palūkanos rinkoje ir jos prasideda paskolų ir kreditų refinanansavimui nuo 0,6% per einamąjį mėnesį.

Kaip vyksta paskolos paraiškos pateikimas

Pasirenkate sumą ir laiko terminą per kurį norite grąžinti visą sumą. Tai bus pirma ir bene paprasčiausioji sąlyga. Toliau reikės palaukti ar paraiška patvirtinama. Įprastai tai labai greitas procesas. Toliau po patvirtinimo, investuotojai pavadinkime “sumeta pinigus”. Dažniausia tai įvyksta dar greičiau, nes tai investuotojai būna padarę automatinį investavimą. Visas paskolos refinansavimo “pinigų sumetimas” trunka iki minutės.

Svarbiausia dalis tai paskaičiuotos palūkanos. Jos pateikiamos paraiškos davėjui ir jis tada sprendžia ar tinka jam esanti situacija. Jei taip, tada pasirašoma sutartis ir išmokami pinigai

Pinigai išmokami į paraišką pateikusio asmens sąskaitą, be jokių kitų išimčių.

Pinigai ir pats procesas gali trukti nuo pusdienio iki kelių parų. Viskas priklauso ar teisingai pateikėte savo asmeninę informaciją, ar nereikėjo po kelis kartus jos koreguoti ir panašiai.

Kas gali pasiskolinti arba refinansuoti?

Lietuvos Bankas turi nustatęs griežtus normatyvus ir sąlygas paskolų teikėjams. Nesilaikant sąlygų arba pažeidus taisykles, įmonių, bankų, bendrovių ir visų kitų įstaigų laukia didžiulės baudos.

Patikėkite manimi, niekas nenorės žaisti su Jumis jei neatitiksite žemiau išvardintų sąlygų.

Visų pirmą turite būti dirbantis ne trumpiau kaip 4 mėnesius be pertraukos. Arba kitaip tariant, turėti nepertraukiamas pajamas.

Kitas svarbus momentas, tai jei jau turite paskolų. Pasiskolinti arba refinansuoti galėsite tik tokiu atveju, jei visi kreditiniai įsipareigojimai neviršys 40% jūsų gaunamų pajamų. Pavyzdys paprastai. Kiekvieną mėnesį į rankas gaunate 1000€ algos. Tada 200€ susimokate už buto paskolą, 100€ telefono paskola, ir dar 100€ vartojimo paskola. Bendroje sumoje gaunasi 400€. Matematika paprasta 1000 – 40% = 400€, vadinasi kol nepabaigsite kažkurio kredito išsimokėti, negalėsite imti daugiau.

Priminsiu, kad alga yra užmokestis už darbą, o ne pašalpa ar dar kokia vaiko išmoka. Tokios išmokos ir pašalpos – neskaičiuojamos. Visų paskolų refinansavimas ir kitose bendrovėse, bus sekančiuose straipsniuose.

 

9.5 Total Score
Refinansavimas su Finbee atsiliepimai

Rekomenduojame kaip viena iš geriausiai veikiančių skolinimosi ir refinansavimo platformų Lietuvoje. Patogiai, aiškiai ir išdėstomos sąlygos, bei sutvarkomi ir paruošiami dokumentai. Daugiausia gerų atsiliepimų surinkusi bendrovė iš visų testuotų.

Sąlygos ir patogumas
10
Paskolos palūkanos
10
Išdavimo greitis
9
PROS
 • Žemos palūkanos.
 • Nedideli administravimo mokesčiai.
 • Paskola iki 10000 eurų.
 • Patikima ir be paslėptų sąlygų
CONS
 • Kartais iki kelių dienų gali užtrukti procesas.
 • Didesnės palūkanos turintiems žemą kredito reitingą.
User Rating: Be the first one!

Komentarų dar nėra, būk pirmas

Leave a reply

Refi.lt
Logo