Paskolų klubas refinansavimas palyginimas


Mėnesio įmoka:
BVKKMN:
Palūkanų norma:
86,07 €
6,18%
6%
Grąžintina suma:
1032,84 €
Paskolos suma:
Paskolos trukmė:
Nuo 300 € iki 10000 €
Nuo 3 mėn. iki 60 mėn.
AKCIJA: Vidutiniškai -26% pigiau nei kitur! Paskola iki 2000 € sufinansuojama iškart!
Mėnesio įmoka:
BVKKMN:
Palūkanų norma:
87,25 €
26,22%
8.55%
Grąžintina suma:
1047 €
Paskolos suma:
Paskolos trukmė:
Nuo 300 € iki 10000 €
Nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
AKCIJA: Nukrito visų paskolų palūkanos! Dabar vos nuo 6.41%!

Paskolų klubas žmonės žmonėms

Bendrovė kuri yra sutelktinio finansavimo pradininkė žmonės žmonėms – Paskolu klubas. Čia paprasti žmonės finansuoja į paskolas, kurios atsiranda kai norintis gauti paskolą žmogus užsiregistruoja platformoje Paskolu klubas. Sekantys žingsniai yra būtini norint gauti paskolą:

 • Paskolas gali gauti tik asmenys turintys LR piliečio dokumentus. Baigę galioti, laikinai išduoti, notaro patvirtinti - nėra tinkami paskolos sutarčiai sudaryti.
 • Pagal šalies įstatymą, tik pilnamečiai gali gauti paskolą, rekomenduojamas amžius yra nuo 21 netų.
 • Dirbantys šalyje nepertraukiamai 4 mėnesius ar ilgiau.
 • Pradelstos skolos, antstoliai arba jei visi sudėti įsipareigojimai viršija 40% gaunamų pajamų - paskolos negausite.
 • Užsiregistruoti ir identifikuoti save užpildant asmeninė informaciją.
 • Gausite „Paskolų klubo“ vidinę sąskaita.
 • Pasitikrinę savo kredito reitingą pasirinkite kaip norėsite gauti pinigus.
zmones zmonems

Pinigų gavimo variantai gali būti keli. Investuotojai pamatę kreditingumo reitingą skelbia pasiūlymus už kiek gali automatiškai paskolinti. Tai yra greičiausias būdas gauti paskola, bet ne pigiausias. Dažniausiai investuotojai taip yra nusistatę automatinio finansavimo ribas.

Kitas variantas tai pačiam pasirinkti kokio dydžio palūkanos yra priimtinos. Tada nurodote kokia yra reikalinga pasiskolinti pinigų suma, koks laiko tarpas priimtinas tą sumą grąžinti. Po Jūsų asmeniškai suformuotos paskolos prašymo prasideda investavimas.

Tai vadinama jau minėtas - žmonės žmonėms. Šis procesas gali būti ilgesnis dėl kelių priežasčių. Jei užsidėjote par mažą procentą palūkanų mažai sumai, gali būti, kad tokia paskola išviso nebus suinvestuota. Jei sudėjote viską protingai investavimas ilgai gali ir netrukti.

Paskolu klubas atsiliepimai

Bendrai paėmus Paskolu klubas atsiliepimai yra vieni iš geriausių Lietuvoje. Tai sąlygoje tai, kad yra skaidri palūkanų politika. Jei žmogui labai greitai reikia pinigų tai Paskolu klubas bus pats optimaliausias variantas palūkanų atžvilgiu. Pabandykime pasigilinti kodėl tai geriausias:

 1. Jūs patys nusistatote savo palūkanų dydį.
 2. Ant nieko negalite pykti, nes tai Jūsų pasiūlytos palūkanos.
 3. Nieks Jūsų neapgaus dėl sudaryto mokėjimų įnašų sumos kas mėnesį.
 4. Jei netenkina siūlomos palūkanos, galite pasiūlyti savo arba atsisakyti paskolos visiškai nieko neprarasdami.
 5. Galite paskola grąžinti anksčiau laiko su dar mažesnėmis palūkanomis.

Taigi, nusprendę, kad norite pinigų čia ir dabar, patys pasirenkate, niekieno neverčiami be jokių užslėptų sąlygų didesnes palūkanas. Šitaip padarote patrauklesnį pasiūlymą žmonėms kurie nori investuoti į tavo paskolą. Pasirinkus teisingą strategiją, pinigus jau turėsite kelių valandų bėgyje.

Jei Jūsų kreditingumo rodikliai aukšti ir nereikia skubiai pasiskolinti, galite bandyti gauti paskolą su ypač mažomis palūkanomis. Visada galioja ir tam tikros ribos. Gali būti, kad niekas iš žmonių ir nepanors suinvestuoti, nes tai tiesiog nelabai apsimokės.

Kodėl visgi atsiranda blogi „Paskolų klubas“ atsiliepai ? Yra žmonių tipas, kurie ne labai suvokia kaip tvarkomi finansai arba tiesiog neatsakingi su pinigais. Tokie žmonės dažniausia turi ne po vieną ir ne po dvi paskolas.

Blogai valdant savo asmeninius finansus, ilgalaikėje perspektyvoje tokie žmonės nebesugeba padaryti įnašu. Prasideda skolos, pradelsimai ir tiesiog vengimas kontaktuoti. Toliau kaip taisyklė tokie žmonės pradeda pykti, kad reikia tiesiog mokėti įmokas.

Pradeda atrodyti, kad tai yra nesvarbu jog tai skolininko įsipareigojimas sutartą laiką. Iš to seka ir blogi atsiliepimai apie Paskolu kluba. Žmonės kaltina viską kas aplinkui, bet tik ne save. Kitaip tariant aplinka kalta.

Kaip veikia tarpusavio skolinimas

Patarimas visiems, skolinkites atsakingai ir įvertinkite realiai savo finansines galimybes grąžinti paskolą. Padarius klaidą, galite tapti kreditorių ir antstolių auka. Nemalonus ir ilgas procesas skoloms grąžinti, kai sugadinamas kreditingumo reitingas.